Wwe Rpg Tr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wwe Rpg Tr

WWE RPG TR

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Smackdown Raw Ecw Ve Diva Gmleri Aranıyor

Randy Orton Ringte

4 posters
YazarMesaj
Age Of Orton
Admin
Admin
Age Of Orton

Doğum Tarihi : 21/09/10

Randy Orton Ringte Empty
MesajKonu: Randy Orton Ringte   Randy Orton Ringte EmptyC.tesi Eyl. 25, 2010 11:19 pm

Ve O Müthiş Ses Duyulur

Randy Orton Ringe Gelir Ve Konuşma Yapar __----

Evet Benim Kim Olduğumu Ve Kariyerimi Bİliyorsunuz Buraya Neden Geldiğimide

Burdakilerin Yarısı Biliyor Buraya Geliş Nedenim:WWE Kemerini Alıcam Ve

Aldıktan Sonra Uzun Bi Süre Elimde Tutucam Der Sonra Rko Diye Bağırır Seyirciler

Çılgına Döner Sonra Tauntunu Yapıp Eline Sandalye Alır Ve Bekler

(Feud Böyle Olur Smile Wink ).
The Rock
Admin
Admin
The Rock

Doğum Tarihi : 11/09/10

Randy Orton Ringte Empty
MesajKonu: Geri: Randy Orton Ringte   Randy Orton Ringte EmptyPaz Eyl. 26, 2010 7:31 am

etraf kararır ve bir zaman sonra sahada bir ışık belirir orada bir adam var veeeeeeee İFFFFFFFF YOUUUUU

SMEEELLLLLL DİE BAĞIRIYOR OLAMAZ BU THE ROCK der sunucu Smile ilk defa böyle girdim girmez olaydım senaryoyu

yarım saat düşündüm neyse evet randy sende bizim gibi kemer alıp tarih yazmak isitiyorusun ama wwe kemerini

alabilirsin ona bişey demiyorum ama elinde tutamazsın sanırım anlaşıldı der ve bekler
Age Of Orton
Admin
Admin
Age Of Orton

Doğum Tarihi : 21/09/10

Randy Orton Ringte Empty
MesajKonu: Geri: Randy Orton Ringte   Randy Orton Ringte EmptyPaz Eyl. 26, 2010 10:48 am

Bak The Rock Ben O Kemeri Elimden Geldiğince

Uzun Süre Tutmaya Calişicam VE Buna Ne Sen

Nede Başka Biri Engel Olabilir Çünkü Ben The Viper'im

Exclamation Seyirciler Sonra Çığlık Atar Rko RKo Rko Diye..
The Undertaker
Admin
Admin
The Undertaker

Randy Orton Ringte Empty
MesajKonu: Geri: Randy Orton Ringte   Randy Orton Ringte EmptyPaz Eyl. 26, 2010 6:32 pm

Vee O MükemmeL Adam ! Ringe Giriyor Seyirciler Cosmus Biir Halde !! Veeeeeee THE UNDERTAKER Ringe Geliyooooorrrr Seyirciler Çosmus Haldedir Hey Sen Randy Rock Un Da Dedigi Gibi WWE Kemerinin Alabilirsin Ama Asla Elimde Tutamasız Hey Rock Sen Elinde Tutabilceginimi Sanıyorsun He Siz Sadce Bu Olayı Tatlı Rüyalarınızda Görürsünüz Ve Sizi En Yakıın PPV Macında Yeneceğim Ringe Gömeceğim

WİLLL YOU RESTT İN PEACE !!!!!!!!!

(Yazacak Olanlar Uzun Yazsın 2-3 Sayfa Yapalım Dalmayın Ve Kacmayın )
https://wwewwe.forum.st
The Rock
Admin
Admin
The Rock

Randy Orton Ringte Empty
MesajKonu: Geri: Randy Orton Ringte   Randy Orton Ringte EmptyPaz Eyl. 26, 2010 6:55 pm

bak şimdi randy o kemeri senin elinde tutmana izin vermeyeceim
The Undertaker
Admin
Admin
The Undertaker

Randy Orton Ringte Empty
MesajKonu: Geri: Randy Orton Ringte   Randy Orton Ringte EmptyPaz Eyl. 26, 2010 7:00 pm

RPG Out : Uzun Yaz !
Jeff-Hardy
Çavuş
Çavuş
Jeff-Hardy

Doğum Tarihi : 19/09/10

Randy Orton Ringte Empty
MesajKonu: Geri: Randy Orton Ringte   Randy Orton Ringte EmptyPaz Eyl. 26, 2010 7:11 pm

Vee herkesin beklediği gibi Jeff Gelir ;

Konuşmasına başlar ;

"Evet evet evet. Biliyorum. Hepimiz WWE kemerini istiyoruz. Hepimizin hayalini süsleyen şu efsaneler yaratmış kemer birgün hepimizde olabilir. Hatta Taker'in dediği gibi bu PPV herhangi birimizde olabilir. Buna birşey diyemem. Ama en az sizin kadar o kemere bende ortağım. Sadece bu kemer için tüm anlaşmaları , maçları ve diğer kemerleri bıraktım. Tek istediğim şu lanet olası PPV maçının sonucunda verilecek olan o kemer. Evet , hepimiz kendimizce rakipsiziz. Ama bu kemerin herhangi birimizde olmayacağı anlamına gelmez. (The Underaker'ı işaret ederek) Sen , aramızda en güçlü kişisin , (Randy Orton'ı işaret ederek) sen aramızdaki en ani düşüneni , (The Rock'ı işaret ederek) sen ise aramızdaki en düşünceli kişisin. Ama unutmayın ki bende aranızdaki en çılgın ve extreme yapabilen kişiyim. Bu PPV bir maçı hak ediyoruz ve maç tüm seyircilerin istediği gibi Fatal -4- Way Ladder Match olmalı. (Seyirciler Delicesine Bağırmaktadır) Evet , cevaplarınızı bekliyorum..."

En son Jeff-Hardy tarafından Paz Eyl. 26, 2010 7:15 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
The Rock
Admin
Admin
The Rock

Randy Orton Ringte Empty
MesajKonu: Geri: Randy Orton Ringte   Randy Orton Ringte EmptyPaz Eyl. 26, 2010 7:13 pm

olm bi ppv dir gidiyon yaa( kısa oldu biraz ama napim)
Jeff-Hardy
Çavuş
Çavuş
Jeff-Hardy

Randy Orton Ringte Empty
MesajKonu: Geri: Randy Orton Ringte   Randy Orton Ringte EmptyPaz Eyl. 26, 2010 7:15 pm

RP Out : Kısa yazma. Ayrıca önemli kemer maçları PPV'da yapılır...
The Undertaker
Admin
Admin
The Undertaker

Randy Orton Ringte Empty
MesajKonu: Geri: Randy Orton Ringte   Randy Orton Ringte EmptyPaz Eyl. 26, 2010 7:21 pm

Hey Hey Sizi Kücük Cocuklar HeY Rock En Yakın PPV Macında F4 Macı Yapılacak Ve Bu Macta Benim En Sevigim Maç Türü Olacak Ha Ha Ha Ha Bu Maaçççççççç Bir HELL İN A CELL MAÇI Der Ve Seyirciler Coşar Taker Taker Diye Bağırırlar Taker Devam Eder Sen Jeff Dostum Sen Kendini ExTreme Birimi Sanıyorsun DosTuM ? Burada En İyi Extreme Kişi Benim !!

Size Sadece WİLL YOU REST İN PEACE !!!!

(Devam Edin Uzun YaZIN Özellikle SEN THE ROCK ! )
Jeff-Hardy
Çavuş
Çavuş
Jeff-Hardy

Randy Orton Ringte Empty
MesajKonu: Geri: Randy Orton Ringte   Randy Orton Ringte EmptyPaz Eyl. 26, 2010 7:29 pm

Jeff , The Undertaker'a Dönerek ;

"Hey hey hey , ne yaptığını sanıyorsun sen. Neden senin istediğin oluyor , neden bir Hell in a Cell maçı yapıyoruz..? Ayrıca sen Extreme olarak ne yaptın ki ? Sadece bir sandalyenin üzerinden atlayıp Tombstone yapmak Extreme bir hareket mi ? Peki ya benim yaptıklarım ; 26 Metreden Swanton atlayışı , Elimination Chamber mücadelesinde Extreme Swanton Bomb , 15 Metrelik bir merdivenden Swanton bomb. Bunları Extreme olarak görmüyorsan ve kendi basit hareketini övüyorsan buna extreme denmez. Ne kadar extreme olduğunu öğrenelim o zaman , maç Ladder Match olacak..! (Seyirci çığlıklar atmaya başlar)"
The Undertaker
Admin
Admin
The Undertaker

Randy Orton Ringte Empty
MesajKonu: Geri: Randy Orton Ringte   Randy Orton Ringte EmptyPtsi Eyl. 27, 2010 1:20 pm

Hey Dostum Buranın Genel Müdürü Benim Ve İstedigim Mac Türünü Yaparım Sıra Extreme Gelince Dostum Dediklerin Dogru Sen Extreme Birisin Ama Benim Bigg Boss Man I Sahada Astıgımı Unutma Ve Paul Beareri Cimentoyla Gömdügümü Smdi Bnlar Extreme Deyil Diyeceksin Biliyorum O Zaman Sende Yapta Görelim Seni Kendini Begenmis Der VEEE SEYİRCİLER Cosaarrrrr Taker Taker Taker Diye Bagırmaya BasLarlar Ve Taker K onusmasına Devam Eder : Jeff Dostum Sen Kendinin Extreme Birini Olduguna İnanıyorsun Dimi Dostum ! O Zaman Sana BiR Teklifim Olacak Seninle Bir Extreme RuLes Macı Yapacagız Ha Ne Dersin (SEYİRCİLER COSARRRR) Ama Sen Simdi GeLir Sacma Sacma Seyler Dersin Dostum Korkacaksın Belki Maca BiLe Gelmeyeceksin Zaten Kabul Edecekmisin Oda Belli Değil T
Tabiki Korkmassan Kabul Edersin Ama Sen Bir Korkaksın Dostum Macı Kabul Edecekmisin Ha Seni Korkak PisLik Seni Tanınamaz Hale Getirecemmm Sahadan Cıkabilecekmisin Acaba Yada Hastanede Kaç Gün Yatacaksın Yada Mactan Sonnnnraaaaa Ayakta Kalabilecekmisin Eger Kendini Bir Sey Sanıyorsan Ve EXTREME Biri Oldugunu Göstermek İstiyosan Bu Lanet Olasıca Macı Kabul Et Ve Seni Darma Dagan Edeyim Ha Nedersin Seni Süt Kuzussuuuuuu Der Ve SEYİRCİLER Cosar !!!

Cevabını Bekliyorum Seni Bebe

(uzun yaz )
Jeff-Hardy
Çavuş
Çavuş
Jeff-Hardy

Randy Orton Ringte Empty
MesajKonu: Geri: Randy Orton Ringte   Randy Orton Ringte EmptyPtsi Eyl. 27, 2010 7:08 pm

"Peki , kabul. Bu maç olacak. Ama senin olduğu gibi benimde şartlarım olacak. Bu maçı ben kazanırsam Pay-Per View'de olacak WWE Championship maçı Ladder Match olacak. Ama eğer sen kazanırsan aynen senin dediğin gibi Hell in a Cell olacak. İşte Extreme diye buna derim. Kabul ediyor musun..? Eğer kabul edersen bende senin extreme rules maçına seve seve çıkarım. Hem WWE içinde iyi bir alıştırma olur ne dersin Taker..? (Seyirciler Delirmişcesine "Extreme" diye bağırırlar) Evet , bu maç ikimizin maçı. Bu ringde olan hiç kimse buna bulaşmayacak. Ne Randy ne de Rock. Anlaştık mı ?"
The Undertaker
Admin
Admin
The Undertaker

Randy Orton Ringte Empty
MesajKonu: Geri: Randy Orton Ringte   Randy Orton Ringte EmptyPtsi Eyl. 27, 2010 7:25 pm

Hey Jeff Cesur Cıktın Dostum Tamam Kabul Ediyorm Macta Seni Ringe Gömücem Der VE SEYİRCİLER COSAR Ardından Taker

WİLLL YOU REST İN PEACE DER VE Gider
Jeff-Hardy
Çavuş
Çavuş
Jeff-Hardy

Randy Orton Ringte Empty
MesajKonu: Geri: Randy Orton Ringte   Randy Orton Ringte EmptyPtsi Eyl. 27, 2010 7:28 pm

Jeff konuşmasına devam eder ;

"Görüşeceğiz Taker , kimin kimi gömeceği belli olmaz... (sessizlik olur) Dostum... Bu maçın ardından WWE Championship için olacak maçı belirleyeceğiz ve inanıyorum ki Extreme Rules olacak. Hey Rock , Randy. Sizinlede PPV'de görüşeceğiz..." der ve ringi terkeder...

Randy Orton Ringte
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» R-Truth Ringte!..
» John Cena Ringte
» AJ Ringte
» Sheamus ringte
» Kane ringTe