Wwe Rpg Tr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wwe Rpg Tr

WWE RPG TR

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Smackdown Raw Ecw Ve Diva Gmleri Aranıyor

Jeff Hardy Ringe...

+3
"The Future" Chris Sabin
The Undertaker
Jeff-Hardy
7 posters
YazarMesaj
Jeff-Hardy
Çavuş
Çavuş
Jeff-Hardy

Doğum Tarihi : 19/09/10

Jeff Hardy Ringe... Empty
MesajKonu: Jeff Hardy Ringe...   Jeff Hardy Ringe... EmptyPaz Eyl. 19, 2010 9:44 pm

Jeff Hardy , Titantronunun çalmasıyla beraber ringe çıkar ve seyirci çıldırmışçasına tezahürat yapmaktadır.

Jeff elinde mikrofonla gelir ve konuşmasına başlar ;

"Rey , dostum. Seninle dövüşmek ve canını yakmak istemiyorum. Çünkü biz dostuz. Biliyorumki sen bu kemeri çok istiyorsun. Ve bu kemeri en az senin kadar bende istiyorum. Bunun için dövüşmemiz gerekse bile bunu yapıcam... Her ne kadar dost olsakta... Yarınki maçta herşey belli olacak." der ve konuşmasını bitirerek ringe yeni birisinin gelmesini bekler...
The Undertaker
Admin
Admin
The Undertaker

Doğum Tarihi : 11/09/10

MesajKonu: Geri: Jeff Hardy Ringe...   Jeff Hardy Ringe... EmptyPaz Eyl. 19, 2010 10:10 pm

Entrancede Taker Görünür Ringe Yavas Yavas Girer

-Hey Jef Seni Reyle Mac Yaptıracgım Cünkü Sen Onun Seviyesinde Bir Eziksin Dostum Diger Kisiler Gibi Sadece Ecw De Stone Cold İle Ben Yükselecegiz Burada
https://wwewwe.forum.st
Jeff-Hardy
Çavuş
Çavuş
Jeff-Hardy

MesajKonu: Geri: Jeff Hardy Ringe...   Jeff Hardy Ringe... EmptyPaz Eyl. 19, 2010 10:14 pm

Peki o zaman Taker , bir korkak olmadığını kanıtla o zaman. Rey ve ben maç yapmadan önce bize bir maç ayarla.

The Undertaker & Stone Cold vs Jeff Hardy & Rey Mysterio (ECW Tag Team Championship Extreme Rules Tag Team Match)
The Undertaker
Admin
Admin
The Undertaker

MesajKonu: Geri: Jeff Hardy Ringe...   Jeff Hardy Ringe... EmptyPaz Eyl. 19, 2010 10:27 pm

Byle Maclar Sadece PPV Lerde oLr
https://wwewwe.forum.st
"The Future" Chris Sabin
Moderatör
Moderatör
Jeff Hardy Ringe... Sabin1

Doğum Tarihi : 13/09/10

MesajKonu: Geri: Jeff Hardy Ringe...   Jeff Hardy Ringe... EmptyPtsi Eyl. 20, 2010 2:09 am

Heyyy Heeyyy Heyyyy Bı Dk Ne oLuyoR BuRda JeFF Sen Sadece DosTum 12 - 11 Yas Kahramanısınız ReyLe Tam CocukLarın Hayranı oLucakSınız Bunu KaFana S*k
Serkan
Çavuş
Çavuş

MesajKonu: Geri: Jeff Hardy Ringe...   Jeff Hardy Ringe... EmptyPtsi Eyl. 20, 2010 1:56 pm

Reddis Doom Kane demiş ki:
Heyyy Heeyyy Heyyyy Bı Dk Ne oLuyoR BuRda JeFF Sen Sadece DosTum 12 - 11 Yas Kahramanısınız ReyLe Tam CocukLarın Hayranı oLucakSınız Bunu KaFana S*k

SOK DESENE BE DAYI Jeff Hardy Ringe... Lol Jeff Hardy Ringe... Lol Jeff Hardy Ringe... Lol
"The Future" Chris Sabin
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: Jeff Hardy Ringe...   Jeff Hardy Ringe... EmptyPtsi Eyl. 20, 2010 9:30 pm

SaygısızLık Etmek Istemedım !
ReyMysterio
Çavuş
Çavuş
ReyMysterio

MesajKonu: Geri: Jeff Hardy Ringe...   Jeff Hardy Ringe... EmptySalı Eyl. 21, 2010 12:13 pm

Boyaka Boyaka çalar rey gelir:
-Hey Kane Senin Hayranın Benimkinden Az Ya Ona Bak!
"The Future" Chris Sabin
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: Jeff Hardy Ringe...   Jeff Hardy Ringe... EmptySalı Eyl. 21, 2010 12:39 pm

Senın HayRanLarın sadece 11 - 12 Yas k.bakma Ama Very Happy
ReyMysterio
Çavuş
Çavuş
ReyMysterio

MesajKonu: Geri: Jeff Hardy Ringe...   Jeff Hardy Ringe... EmptySalı Eyl. 21, 2010 1:09 pm

Senin Hayranın Çok az dostum biraz normal ol ve benim gibi sygı kazan seninde 11 12 hyranın vr Wink
"The Future" Chris Sabin
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: Jeff Hardy Ringe...   Jeff Hardy Ringe... EmptySalı Eyl. 21, 2010 1:33 pm

Senın Kadar oLmasada oLabıLır !
ReyMysterio
Çavuş
Çavuş
ReyMysterio

MesajKonu: Geri: Jeff Hardy Ringe...   Jeff Hardy Ringe... EmptySalı Eyl. 21, 2010 1:46 pm

Kane Sen Kendini Ne sanıyorsun he! Bana bakın Ben kırmızı efendiyim (kanenin taklidi) kırmızı sana çok yakışıyor diye bağırır! ve karşımızdaki kendini beğenmiş bir mikrop sen başına büyük dert alıyorsun kane bunu unutma mikropsen bir mikropsun.Kane herkeze düşmanınım diyorsun ama senin devrin bitti!artık gelecek var sen undertaker sayesinde ünlendin taker olmassa sen bir hiçsin.Ve son sözüm kendini büyük sanma mikrop!
Drew Mcintyre
Çavuş
Çavuş
Drew Mcintyre

MesajKonu: Geri: Jeff Hardy Ringe...   Jeff Hardy Ringe... EmptySalı Eyl. 21, 2010 1:49 pm

Brooken Dreams çalar drew ringe gelir heyy rey ve jeff siz kendinizi ne sanıyorsunuz siz sadece 5-6 yaşındaki çocukların kahramanızısınız vede rey sen Wwede Eddie Guerrero WCWde ise konan tarafından ünlendin artık onlar yok artık sen bir bebek kahramanısın
"The Future" Chris Sabin
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: Jeff Hardy Ringe...   Jeff Hardy Ringe... EmptySalı Eyl. 21, 2010 1:50 pm

Heyy Dur BakaLım Ben Bana MıkRopMu Dedın Der Vee ChokosLam Vurur Ve Rıngın Dısına Cıkar !
"The Future" Chris Sabin
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: Jeff Hardy Ringe...   Jeff Hardy Ringe... EmptySalı Eyl. 21, 2010 1:50 pm

Drew Mcintyre demiş ki:
Brooken Dreams çalar drew ringe gelir heyy rey ve jeff siz kendinizi ne sanıyorsunuz siz sadece 5-6 yaşındaki çocukların kahramanızısınız vede rey sen Wwede Eddie Guerrero WCWde ise konan tarafından ünlendin artık onlar yok artık sen bir bebek kahramanısın

Drew Sana bu SeFeR katıLıyorum DosTum !
ReyMysterio
Çavuş
Çavuş
ReyMysterio

MesajKonu: Geri: Jeff Hardy Ringe...   Jeff Hardy Ringe... EmptySalı Eyl. 21, 2010 1:59 pm

rey kalkar evet dedim kaneyi içeri sokar ve kaneneye bir dropkick yapar veee rey kaneye Jeff Hardy Ringe... 706_619trb_tn yapar ve iplere çıkıp 210 splasle üzerine atlar
"The Future" Chris Sabin
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: Jeff Hardy Ringe...   Jeff Hardy Ringe... EmptySalı Eyl. 21, 2010 2:01 pm

Kane Havada Reyı chokosLama Yapar !
ReyMysterio
Çavuş
Çavuş
ReyMysterio

MesajKonu: Geri: Jeff Hardy Ringe...   Jeff Hardy Ringe... EmptySalı Eyl. 21, 2010 2:03 pm

rey kaneye tekrar dropkick ve tekrar Jeff Hardy Ringe... 706_619trb_tn yapar
Jeff-Hardy
Çavuş
Çavuş
Jeff-Hardy

MesajKonu: Geri: Jeff Hardy Ringe...   Jeff Hardy Ringe... EmptySalı Eyl. 21, 2010 9:22 pm

Drew McIntyre ve Jeff hala ringde olanları izlemektedir. Jeff , Drew'in arkası dönükken tauntunu yapar ve Drew'in önüne dönmesini bekler. Drew önüne döndüğü anda karnına bir tekme geçirir ve Twist of Fate pozisyonuna getirir. Twist of Fate'i yaptıktan sonra bir Swanton Bomb yapar. Drew yerde yatmaktadır. Ardından mikrofonu eline tekrar alır ve ;

"Evet , ben senin dediğin gibi çocukların idoluyum. Sende daha bir çocuksun ve bana özeniyorsun." der ve ringin dışına çıkar...

En son Jeff-Hardy tarafından Paz Eyl. 26, 2010 7:03 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
ReyMysterio
Çavuş
Çavuş
ReyMysterio

MesajKonu: Geri: Jeff Hardy Ringe...   Jeff Hardy Ringe... EmptyÇarş. Eyl. 22, 2010 12:08 pm

Rey yerdeki
drwea bakar
Shawn Michaels
Moderatör
Moderatör
Shawn Michaels

MesajKonu: Geri: Jeff Hardy Ringe...   Jeff Hardy Ringe... EmptyCuma Eyl. 24, 2010 2:03 pm

Rpg Out: Jeff Saldırdıktan Sonra En Fazla Ring Dışına Kaçabilirsin!
Jeff-Hardy
Çavuş
Çavuş
Jeff-Hardy

MesajKonu: Geri: Jeff Hardy Ringe...   Jeff Hardy Ringe... EmptyPaz Eyl. 26, 2010 7:02 pm

RP Out : Düzelttim...

Jeff Hardy Ringe...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Jeff Hardy Ringe...
» Jeff Hardy
» JeFF Hardy Theme Song - No More Words